570 102 102 Zasmakuj w specjałach naszej restauracji.
Zapraszamy do naszej restauracji Serdecznie zapraszamy do restauracji The Dollar Bar & Grill, w której obudzimy wszystkie zmysły naszych gości. Oferujemy Państwu smaczne jedzenie, miłą atmosferę i odpoczynek w wyjątkowym, zachęcających do relaksu wnętrzu. Wspaniała kuchnia jest z całą pewnością naszym największym atutem.

O nas

The Dollar Bar&Grill to prestiżowa restauracja serwująca wyśmienitą kuchnię amerykańską oraz niepowtarzalne drinki. Lokal wyposażony został w wysokiej jakości system nagłośnienia, nowoczesną ścianę multimedialną (LCD video wall), wyjątkowe meble oraz starannie dobrane elementy wystroju wnętrz.

 

The Dollar Bar&Grill jest idealnym miejscem na spotkanie we dwoje, bądź w gronie rodzinnym, spotkanie w celach biznesowych lub też spontaniczny wypad ze znajomymi.

 

Jeżeli zdecydujesz się rozsmakować w naszej kuchni, możesz wybrać spośród stolików znajdujących się w środku lokalu, albo zająć miejsce na przestronnej i przytulnej werandzie. Mamy nadzieję, że wizyta w The Dollar Bar&Grill sprawi Ci tyle radości, ile nam sprawia obsługiwanie naszych gości!

Prawa autorskie © The Dollar Bar & Grill 2017

Facebook